Ogłoszenia duszpasterskie – 4 czerwca 2022 czytaj

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek – 8 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz.8 i 10. Po Mszy św. o godz. 10 tradycyjną trasą wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zapraszamy wszystkich parafian, asystę kościelną, ministrantów, lektorów, chór parafialny, dzieci komunijne i rocznicowe do aktywnego udziału w procesji. Kwiaty na procesję dla Bielanek możemy zostawiać w kruchcie kościoła.
  2. Parafialne Caritas zaprasza dzieci na kolonie letnie w Murzasichlu od 19 do 26 lipca. Więcej informacji u pań: Magdaleny Boryszewskiej i Anieli Szewczyk.
  3. Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej informuje, że do 16 czerwca wydawane są skierowania w ramach pomocy żywnościowe, więcej informacji i kryteria dochodowe na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  4. Dziś w kościele jest obchodzony Dzień Dziękczynienia. Przy wyjściu możemy złożyć ofiarę do puszek na zakończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  5. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!