Ogłoszenia duszpasterskie – 4 września 2022 czytaj

XXIII Niedziela zwykła

  1. W czwartek 8 września święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 9 i 18.
  2. W sobotę 10 września Msza św. na zakończenie nawiedzenia Ikony św. Rodziny mieszkańców ulic Kościuszki i Ogrodowej o godz. 9. W przyszłą niedzielę proszę, by zabrali Ikonę mieszkańcy ulic Mickiewicza, Orzeszkowej i Słowackiego o godz. 11.30
  3. W przyszłą niedzielę – 11 września – zapraszamy dzieci klas pierwszych i ich rodziców na poświęcenie przyborów szkolnych na Mszy św. o godz. 11.30
  4. Zgodnie z przewidywaniami musimy zebrać jeszcze fundusze na remont części ogrodzenia kościoła od strony zachodniej. Związane to jest głównie ze wzrostem cen. Dlatego gorąco proszę osoby zbierające z naszych ulic i wiosek, by tłumacząc powody i cel zbiórki przeprowadziły ją w przeciągu miesiąca. Za wszystkie dobrowolne ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!