Ogłoszenia duszpasterskie – 5 grudnia 2021 czytaj

II Niedziela Adwentu

  1. Zgodnie z zapowiedzią od dziś możemy nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece Caritas. Na naszej choince w kruchcie kościoła wiszą jeszcze serduszka z imieniem i wiekiem dziecka, któremu chcielibyśmy sprawić świąteczny prezent. Mam nadzieję, że wszystkie serduszka znajdą swoje dorosłe serce! Prezenty-serduszka prosimy przynosić do końca naszych rekolekcji czyli do soboty 18 grudnia tak, by można je było dostarczyć dzieciom przed Wigilią.
  2. Również do soboty – 18 grudnia jest wystawiony w kruchcie kosz na trwałą żywność i środki czystości dla najbardziej potrzebujących naszej wspólnoty parafialnej.
  3. Adwentowe dni skupienia połączone ze spowiedzią będą w piątek i sobotę – 17 i 18 grudnia.
  4. We środę – 8 grudnia – Święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 8 i 18.
  5. W przyszłą niedzielę – 12 grudnia – dzieci klas trzecich, przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki na Mszy św. o godz. 11.30
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec. Zachęcam do lektury!