Ogłoszenia duszpasterskie – 5 lipca 2020 czytaj

XIV Niedziela Zwykła

  1. Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cegłowie informuje, że zakończyła się edycja Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020.
    W roku 2020 ze wsparcia w postaci artykułów żywnościowych skorzystało 400 osób z terenu Gminy Cegłów. Wydano ponad 50 ton żywności dostarczonej przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. W dystrybucji darów pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Cegłowie w tym trudnym czasie pandemii udzielili wsparcia strażacy z OSP Mienia, żołnierze WOT oraz pracownicy z działu komunalnego UG Cegłów. Wszystkim zaangażowanym w akcję pomocy najbardziej potrzebującym serdecznie dziękuję!!! Katarzyna Korzeń Kierownik GOPS w Cegłowie.
    Ja jako proboszcz chciałbym gorąco podziękować pani Katarzynie i wszystkim przez nią wymienionym osobom za tę prawdziwie chrześcijańską pomoc najbardziej potrzebującym nie tylko naszej parafii ale i gminie bez względu na wyznanie! Liczby i zakres pomocy robią wrażenie i tym bardziej cieszą! Bóg zapłać!
  2. W dni powszednie w tym tygodniu Msze św. będą odprawiane o 8 rano.
  3. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy podwójny numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!