Ogłoszenia duszpasterskie – 5 marca 2023 czytaj

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczynamy comiesięczne spotkania dzieci ze Świętymi w Szkółce niedzielnej Lazarusa. W pierwsze niedziele miesiąca zaraz po Mszy św. o godz. 11.30 lub po procesji będą odbywały się spotkania tematyczne dla dzieci o świętych w budynku KKZ przy Rondzie Lazarusa, które potrwają do godz.14. Zaczynamy od spotkania ze św. Janem Chrzcicielem patronem naszej parafii i miasta już dziś po Mszy św. o g. 11.30. Serdecznie zapraszamy!
  2. Zgodnie z zapowiedzią dziś rozpoczynamy cykl konferencji dla narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Spotkania będą się odbywały w salce kominkowej po Mszy św. o godz.18.
  3. Tradycyjną ekumeniczną Drogę Krzyżową ulicami Cegłowa odprawimy w piątek – 17 marca – o godz. 19.
  4. Kolejne spotkanie rodziców dzieci klas trzecich odbędzie się w czwartek – 16 marca – o godz. 19 w budynku szkoły.
  5. W kruchcie kościoła wystawiony jest kosz na trwałe środki spożywcze i środki czystości dla najbardziej potrzebujących z nasze wspólnoty, które prosimy przynosić do końca parafialnych rekolekcji.
  6. Pod chórem  możemy nabywać  nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zapraszam do lektury!