Ogłoszenia duszpasterskie – 5 września 2021 czytaj

XXIII Niedziela Zwykła

  1. Od piątku – 3 września – do soboty 11 września po Mszach św. o godz. 8  odprawiamy nowennę przed beatyfikacją Sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego.
  2. W przyszłą niedzielę – 12 września – zapraszamy uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami na poświęcenie przyborów szkolnych na Mszy św. o godz. 11.30
  3. W niedzielę – 19 września – rozpoczynamy cykl konferencji dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Konferencje rozpoczynają się po Mszy św. o godz. 18 w salce kominkowej
  4. Młodzież klas trzecich szkół średnich i starszych, którzy pragną przyjąć Sakrament Bierzmowania zapraszamy na pierwsze spotkanie w niedzielę – 19 września – po Mszy św. o godz. 9 w kościele.
  5. W sobotę – 11 września – o godz. 10 zapraszamy na spotkanie wszystkich ministrantów ze szkoły podstawowej, jak również tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Spotkanie w kościele.
  6. Z całego serca dziękujemy sponsorom, którzy pomogli z zorganizowaniu obozu wakacyjnego dla dzieci z rodzin naszej Parafii we Władysławowie i uprzyjemnili im czas pobytu. Dziękujemy panu posłowi Danielowi Milewskiemu za pomoc w znalezieniu sponsora, który sfinansował przejazd dzieci do Władysławowa i z powrotem.
  7. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!