Ogłoszenia duszpasterskie – 6 czerwca 2021 czytaj

X niedziela zwykła

  1. W czwartek – 10 czerwca – na zakończenie Oktawy Bożego Ciała tradycyjne błogosławieństwo wianków po Mszy św. o godz. 18.
  2. W piątek – 11 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym roku połączona z odnowieniem przez Episkopat poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusowemu. W związku z tym zachęceni przez biskupa Romualda, od poniedziałku do czwartku od godz. 17 będziemy odbywać wynagradzającą adorację Najświętszego Sakramentu, zakończoną nabożeństwem czerwcowym. Natomiast w sam dzień Uroczystości po Mszy św. o godz. 18 odmówimy Akt poświęcenia Narodu Polskiego Sercu Jezusowemu.
  3. W najbliższą sobotę nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18 kolejne Nabożeństwo fatimskie.
  5. Parafialna Caritas zaprasza dzieci ze szkoły podstawowej na kolonie letnie do Władysławowa w terminie od 27 lipca do 08 sierpnia. Cena 1400 zł. istnieje możliwość wykorzystania bonów turystycznych w opłaceniu noclegów. W sprawie zapisów prosimy o kontakt z paniami Anielą Szewczyk lub Magdaleną Boryszewską. Więcej informacji od poniedziałku na plakatach w szkole, przed kościołem i w bibliotece.
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”, zachęcam do lektury!