Ogłoszenia duszpasterskie – 6 marca 2022 czytaj

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiać  30 marca, 1 i 2 kwietnia /czwartek, piątek i sobota/. Ekumeniczna Droga Krzyżowa ulicami Cegłowa będzie odprawiana w piątek – 8 kwietnia – o godz. 19.
  2. Gorzkie Żale śpiewamy w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30
  3. W piątki Wielkiego Postu o godz. 15 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 17. O 15 będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a o 16 część Bolesną Różańca Świętego. O godz. 17 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  4. W sobotę  – 12 marca – o godz. 9 msza św. w intencjach rodzin z ul. Willowej i Słonecznej, które nawiedziła Ikona św. Rodziny.
    W niedzielę -13 marca – Ikonę po Mszy św. o godz.11.30 zabiorą przedstawiciele rodzin ul. Piłsudskiego, Nowej i Rżysko
  5. Od przyszłej niedzieli będzie wystawiony w kruchcie kosz na trwałą żywność i środki czystości na paczki dla rodzin najbardziej potrzebujących naszej parafii. Dary przynosimy do końca naszych Parafialnych rekolekcji.
  6. Pod chórem jest do nabycia nowy numer miesięcznika „Różaniec” i nowy numer tygodnika „Idziemy”. Cały dochód ze sprzedaży tego numeru redakcja tygodnika przeznacza na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Zachęcam do lektury!