Ogłoszenia duszpasterskie – 7 czerwca 2020 czytaj

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

  1. W czwartek – 11 czerwca – Boże Ciało. Tradycyjnie odprawimy Msze św. o godz. 8 i 10. Po Mszy św. o godz. 10 wyruszy procesja do czterech ołtarzy, która ze względów epidemiologicznych i zgodnie ze wskazaniami ks. Biskupa Romualda będzie się odbywała na terenie przykościelnym. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa wszystkich parafian! W związku z procesją wokół kościoła i umiejscowionymi ołtarzami proszę o nie pozostawianie rowerów na terenie przykościelnym!
  2. Od poniedziałku – 1 czerwca – ruszyły prace związane z utwardzeniem części parkingu przed naszym cmentarzem. Dlatego ponawiam gorąco prośbę z marca, by zebrać dobrowolne datki na wkład własny parafii w tę inwestycję. Mam nadzieję, że przez czerwiec uda nam się zebrać kwotę 17.000 zł./całość inwestycji to 85.000 zł./ Bardzo proszę zbierających na ulicach i wioskach o informowaniu parafian o celu zbiórki. Jednocześnie dziękuję mieszkańcom ulicy Słonecznej za złożone ofiary na ten cel!
  3. W sobotę – 13 czerwca – kolejne Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18. Nabożeństwo czerwcowe w tym dniu po Mszy św. o godz. 8.
  4. W przyszłą niedzielę – 14 czerwca – po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna.
  5. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy” i nowy numer miesięcznika „Różaniec”. Zachęcam do lektury!