Ogłoszenia duszpasterskie – 8 listopada 2020 czytaj

XXXII Niedziela Zwykła

  1. W środę – 11 listopada – Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. odprawimy o godz. 9 i 11.30. Msza św. o godz. 9 w intencji Ojczyzny.
  2. Intencje mszalne na cały rok 2021 przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  3. W listopadzie Msze św. w dni powszednie będą odprawiane tylko rano.
  4. Gorąco dziękuję  osobom indywidualnym za ofiary na wkład własny Parafii w remont prezbiterium!
  5. Zachęcamy do obejrzenia wystawy na skwerze obok kościoła od strony torów kolejowych  poświęconej św. Janowi Pawłowi II i Słudze Bożemu Stefanowi kardynałowi Wyszyńskiemu. Dla młodego pokolenia to już lekcja historii współczesnej, dla starszych przypomnienie wydarzeń, które działy się niemal na naszych oczach!
    Natomiast po przeciwległej stronie kościoła przy starej strażnicy OSP wystawa poświęcona Ojcom Założycielom II Rzeczypospolitej, doskonała lekcja historii przed Świętem Niepodległości. Zapraszamy!
  6. Pod chórem czeka na nas nowy numer tygodnika „Idziemy”. Zachęcam do lektury!