Ogłoszenia duszpasterskie – 9 lipca 2023 czytaj

XIV Niedziela Zwykła

  1. W czwartek -13 lipca – kolejne Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz. 18.
  2. W lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie będą odprawiane tylko rano z wyjątkiem wcześniej ogłaszanych.
  3. Tradycyjnie – 3 sierpnia – będziemy gościć u nas Pieszą Pielgrzymkę z Drohiczyna na Jasną Górę, dlatego w niedziele 23 i 30 lipca będziemy mogli do puszek wrzucać ofiary na poczęstunek dla pielgrzymów.
  4. Od 10 do 22 lipca będzie mnie zastępował ks. Marek Chociej, kapelan Domu Pomocy Społecznej w Mieni. W nagłych wypadkach proszę o kontakt z ks. Markiem.
  5. W przyszłą niedzielę będzie u nas gościł ks. Roman Kot, proboszcz i budowniczy kościoła Matki Bożej Pompejańskiej na warszawskim Żeraniu, będzie sprzedawał książki i zbierał ofiary na budowę kościoła.
  6. Pod chórem jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy” i podwójny/na dwa miesiące wakacyjne/ miesięcznik „Różaniec”. Zachęcam do lektury!